McDonald's - Árkád Budapest

1106 Budapest, Örs vezér tere 25.

McDonald's - Árkád Budapest a térképen

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem a Meki a vendeglátás csúcsa, persze ezzel semmi újat nem írtam. A Happy Meal menü 840 Ft-ért viszont vállalható, ha az ember nagyszülőként egy ovissal ide téved. Pozitív:egy nagyon kedves eladó srác segítette ki tapasztalatlanságom, hogy mi legyen a dobozban. A kiszolgálás is gyors volt. A választott csirke nuggets jó volt és még játék vagy mesekönyv is járt a menühöz.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Mekkdonáld árkádi boltja speciális helyzetben van, nem önálló üzlet, hanem a bevásárlóközpont "kajáldaközpontjában" található, különböző más jellegű (kínai, főzelékes, pizzázó, stb. ) ételt kínáló bolt mellett. Ugyanakkor Mekkék előtt szinte mindig megbízhatóan tumultus van (akkor is, ha máshol nincs senki), úgy tűnik, sokan vannak, akiknek egy kis sorbanállást is megér, hogy jól megérdemelt egyenkajájukhoz jussanak (néha nekünk is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Kicsit csalódottan làttam, hogy vegànok, vegetàriànusok szàmàra alig van vàlaszték. Angliàban a MCDONALD'S üzletek bővelkedik, vegàn, vegetàriànus ételekkel. A kedvenc veggie deluxe burgeremről a magyar McDonald's nem is hallott, remélem hamarosan behozza Magyarorszàg is a lemaradàst.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 17.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.07. - 2021.06.07.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

McDonald's - Árkád BudapestX