Abban voltak gyengék, amivel meg tudják magukat különböztetni

McDonald's - MOM Park BudapestMcDonald's - MOM Park Budapest a térképen

Gyenge 2018. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. február 24.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Családdal, gyerekekkel jártunk a szemben lévő MOM Sportcsarnok ásványfesztiválon, utána ide jöttünk át enni, mivel a sportcsarnokon belül csak egy harmatgyenge büfét láttunk. Ez már nem az első alkalom volt, kb. 1 éve is ugyanez volt a menetrendünk.
Bár magában a MOM Park Bevásárlóközpontban a hétvége ellenére elég gyér volt a forgalom, a 2. emeleti étkezős szigeten sem volt túl sok ember, viszont a McDonald's pénztárak előtt elég jelentős tömeg sorakozott fel. A gyerekeknek vettünk 3 Happy Meal menüt (mindig ezt kérik itt, de nem mindenki ugyanolyan variációban), én sajtburgert ettem, a férjem rendelésére nem emlékszem, talán a bacon-os burgerek valamelyikét.
Az asztalok mind tele voltak, amikor odaértünk, de mire sorra kerültünk, egy bárszékes asztal sikerült elfoglalnunk. Az előző vendégek után a tálcákat, maradékot nekünk kellett eltakarítani, mert a személyzet nem ért rá. Az egyik szendvics nem készült el a többivel együtt, azt utólag kihozták nekünk, kaptunk egy számtáblát, ami azonosította a rendelésünket.
Az asztalok nem voltak letakarítva, és az asztalok alatt sem volt felseperve, felmosva, több helyütt láttam leeset ételmaradékot, papírt.
A sajtburger langyos volt, nem meleg.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Szörnyű
McDonald's - MOM Park Budapest - Étel/italMcDonald's - MOM Park Budapest - BelsőMcDonald's - MOM Park Budapest - Étlap/itallapMcDonald's - MOM Park Budapest - Étel/italMcDonald's - MOM Park Budapest - BelsőMcDonald's - MOM Park Budapest - Belső

McDonald's - MOM Park további értékelései

2022.08.02egyedül
Erre alakult az utam, átmentem a MOM Parkon, meleg is volt, ki is használtam a mellékhelyiségek nyújtotta lehetőségeket, és ha már itt mászkáltam, beültem egy McDonald's fagylaltra, azaz egy McFreeze-re. Eprest kértem. A lány először egy korábbi rendelést készített el, kikiabált, hogy kész...
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel