McDonald's - MOM Park Budapest

Art Hotel Zalakaros

McDonald's - MOM Park Budapest vélemények

2055
Átlagos 2022. augusztus 2.egyedül járt itt
Erre alakult az utam, átmentem a MOM Parkon, meleg is volt, ki is használtam a mellékhelyiségek nyújtotta lehetőségeket, és ha már itt mászkáltam, beültem egy McDonald's fagylaltra, azaz egy McFreeze-re. Eprest kértem. A lány először egy korábbi rendelést készített el, kikiabált, hogy kész valami, azután jöttem én.
Gyenge 2019. február 24.gyerekekkel járt itt
Családdal, gyerekekkel jártunk a szemben lévő MOM Sportcsarnok ásványfesztiválon, utána ide jöttünk át enni, mivel a sportcsarnokon belül csak egy harmatgyenge büfét láttunk. Ez már nem az első alkalom volt, kb. 1 éve is ugyanez volt a menetrendünk. Bár magában a MOM Park Bevásárlóközpontban a hétvége ellenére elég gyér volt a forgalom, a 2.
McDonald's - MOM Park Budapest - Étel/italMcDonald's - MOM Park Budapest - BelsőMcDonald's - MOM Park Budapest - Étlap/itallapMcDonald's - MOM Park Budapest - Étel/italMcDonald's - MOM Park Budapest - BelsőMcDonald's - MOM Park Budapest - Belső