Családi kalóriabombázás

McDonald's - Nyugati Pályaudvar BudapestMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest a térképen

2023. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 27.
A gyerekekkel útlevél igénylést intéztünk a közeli kormányablaknál, fáradalmaink kipihenése érdekében muszáj volt valami édes finomságot vásárolni. Eszembe jutott, hogy tizenévesként mennyire lázba hozott a McDonald's, és a számtalan egységük közül talán a legszebb éppen itt van a közelben, a Nyugati téren, a gondolatot tett követte, be is tértünk. Persze azóta a világ és a technika sokat változott, már appon vagy terminálon lehet leadni a rendelést, bankkártyás fizetéssel. Sajnos a desszertekhez és a fagylaltokhoz kapcsolódóan éppen nem találtam semmilyen akciót az applikációs kuponok között. Választottunk fánkot (kekszkrémes 730 Ft/db, málnás 310 Ft/ mini méret), McFlurry M&M's színes csokigolyókkal (930 Ft), karamellás McFreeze (1020 Ft/db), illetve én szerényen beértem egy almás pitével (540 Ft). Ha a vásárlást követően adunk értékelést, visszajelzést a cég felé, akkor a következő vásárlás mellé ajándékba adnak egy ilyen pitét egyébként.
Bár a beltér nemcsak szépséges, de nagyon tágas is, ezúttal a kinti teraszon foglaltunk helyet, mert bent elég fülledt és meleg volt. A két szintes beltér emeleti/galériaszintjén alakították ki a kávézó részleget, ide még 2. körben visszafutottam egy kávéért, ami szerintem teljesen korrekt, finom a Mekinél.
A környezetvédő hullám következtében műanyag helyett papírt használnak, ami a szívószál esetében egyáltalán nem jó ötlet, mert még az ital fele sem fogy el, mire a szívószál már teljesen szétázott.
Összességében jól éreztük magunkat, és a szokásosnál kisebb volt a sorállás és gyorsabban zajlott le a kiszolgálás.
Hangulat:Kiváló
McDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/ital

McDonald's - Nyugati Pályaudvar további értékelései

2022.12.01egyedül
Nahát, hogy ide még soha nem írtam, nem is értem. Na, nem mintha az ember bármikor is eljönne ide ebédelni, erre ezer más hely akadna a környéken. De ha például korán reggel a pályaudvaron lődörögsz, mint egy ukrán menekült, azért csak kézenfekvő, praktikus, különös tekintettel arra, hogy a...
2021.12.19a párjával
A pályaudvar mellett, a vonat indulása előtt (már nincs idő máshová elmenni), nem kaptam GLUTÉNMENTES ételt!!! Elfogadhatatlan!
2017.08.27egyedül
A gyorsétteremlánc egyik legnagyobb csinnadrattával megnyitott egysége a Nyugati pályaudvar egyik ódon épületében. A pályaudvar közelsége rá is nyomja rendesen a bélyegét a helyre, ide szinte nem lehet bemenni úgy, hogy kevesen legyenek. Egyébként - a Mekikre jellemzően - minden szinte ugyanaz,...
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig