McDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest

Így is ismerheted: McDonald's - Teréz körút
3,2
gyorsétterem, kávézó - kávéház, hamburgerező
McDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest
McDonald's - Nyugati Pályaudvar BudapestMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

McDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest vélemények

2023. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A gyerekekkel útlevél igénylést intéztünk a közeli kormányablaknál, fáradalmaink kipihenése érdekében muszáj volt valami édes finomságot vásárolni. Eszembe jutott, hogy tizenévesként mennyire lázba hozott a McDonald's, és a számtalan egységük közül talán a legszebb éppen itt van a közelben, a Nyugati téren, a gondolatot tett követte, be is tértünk.
McDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italMcDonald's - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső kép
2055
Átlagos 2022. december 1.egyedül járt itt
Nahát, hogy ide még soha nem írtam, nem is értem. Na, nem mintha az ember bármikor is eljönne ide ebédelni, erre ezer más hely akadna a környéken. De ha például korán reggel a pályaudvaron lődörögsz, mint egy ukrán menekült, azért csak kézenfekvő, praktikus, különös tekintettel arra, hogy a reggeli kínálatuk nagyon jó reggelis nekem, a tojásos-baconos McMuffint például kifejezetten szeretem.
Szörnyű 2021. december 19.a párjával járt itt
A pályaudvar mellett, a vonat indulása előtt (már nincs idő máshová elmenni), nem kaptam GLUTÉNMENTES ételt!!!
Elfogadhatatlan!
Gyenge 2017. augusztus 27.egyedül járt itt
A gyorsétteremlánc egyik legnagyobb csinnadrattával megnyitott egysége a Nyugati pályaudvar egyik ódon épületében. A pályaudvar közelsége rá is nyomja rendesen a bélyegét a helyre, ide szinte nem lehet bemenni úgy, hogy kevesen legyenek.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 31.barátokkal járt itt
Nagyon közel van ahhoz az egyetemhez, ahol jelenleg tanulok, így néha betérünk ide a hallgatótársaimmal. Ez a Meki is ugyanolyan igazából mint a többi, külsőben van némi különbség, kicsit talán egyedibb a többinél. A hely hangulata barátságosabb, elegánsabb, fényesebb az egész. A kiszolgálás gyors, az étel bár finom, de mint tudjuk nem a legegészségesebb.
Gyenge 2016. június 5.egyedül járt itt
Kicsit furcsa, hogy már a "Meki"-ket is lehet értékelni itt, de végül is, ha olyan szempontból nézem, hogy más hamburgeres gyorséttermek is bekerülhettek a listába, miért is ne? Az egyik legismertebb és legnépszerűbb egysége az amerikai McDonald's láncnak, amely elsősorban a központi lokációnak és a hosszú nyitva tartásnak köszönhető.
2016. május 31. járt itt
A McDonald's éttermeket nem kell bemutatni a hazai gyorsétterem-kedvelőknek. Finomat kínálnak, gyorsan, arról pedig most ne beszéljünk, hogy mennyire egészséges a kínálat. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit eszik, és a McDonald's sem kerget hiú reményeket ezzel kapcsolatban.