Meaty's Chimneyteria Budapest

Meaty's Chimneyteria Budapest
Meaty's Chimneyteria BudapestMeaty's Chimneyteria Budapest
Meaty's Chimneyteria BudapestMeaty's Chimneyteria Budapest

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Meaty's Chimneyteria Budapest vélemények

Gyenge 2019. július 30.egyedül járt itt
BB. kuponos akcióval jártam itt, bár finoman fogalmazva nem volt egyszerű egyáltalán nyitva találni őket. A nyitva tartásuk teljesen átláthatatlan, akkor is zárva voltak, amikor nyitva kellett volna lenniük, a facebook oldalukat nem frissítik, egyszer filmforgatás miatt voltak zárva. . .
Meaty's Chimneyteria Budapest - Külső képMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - EgyébMeaty's Chimneyteria Budapest - Külső kép