Sokadik nekifutásra egy fonnyadt bagel

Meaty's Chimneyteria BudapestMeaty's Chimneyteria Budapest a térképen

Gyenge 2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
BB. kuponos akcióval jártam itt, bár finoman fogalmazva nem volt egyszerű egyáltalán nyitva találni őket. A nyitva tartásuk teljesen átláthatatlan, akkor is zárva voltak, amikor nyitva kellett volna lenniük, a facebook oldalukat nem frissítik, egyszer filmforgatás miatt voltak zárva... Bár majdnem 3 hónap állt rendelkezésre, de már így is majdnem kicsúsztam a határidőből. (emiatt lehúzom a kiszolgálást, mert nem tudom máshogy a pontszámokban érzékeltetni, milyen dühítő egy ilyen helyzet)
A fő termékük töltött kürtöskalács, de az én bónuszom nem erre, hanem egy bagel + limonádé kombinációra szólt. Árban ez így kedvező volt, azonban összességében egyáltalán nem érte meg. A fotók szerintem elég jól szemléltetik. A bagel nagyon szegényes volt, eleve csak 1 féle bagelük volt, nulla választási lehetőség, sima mezei gépsonka és pár szál kornyadozó rukkola.
Limonádéból többféle ízesítést kínáltak, én epreset választottam, a tálalás mutatós, befőttesüvegben, citruskarikákkal, viszont túl tömény, cukros-szirupos volt, nem frisítő egyáltalán.
A kiszolgálás kedves, segítőkész.
Az asztalok a galériaszinten találhatóak, de csupán néhány szerintem 8-10 embernél többet nem tudnak fogadni és leültetni egyszerre.
A berendezés vintage, régi vágású, számomra szimpatikus.
Illy kávét főznek.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Meaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - Étel/italMeaty's Chimneyteria Budapest - BelsőMeaty's Chimneyteria Budapest - Külső képMeaty's Chimneyteria Budapest - Külső képMeaty's Chimneyteria Budapest - Egyéb
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza