Aprócska ötcsillagos pékség

Megszegett Ígéret Pékműhely BudapestMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest a térképen

Kiváló 2021. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. június 15.
Egy igazán klassz, fiatalos, igényes, minőségi pékség a 11. kerületben, az Allee Bevásárlóközponttól villamossal megközelíthető.
Egy gasztro-blogban olvastam róluk elismerő szavakat, és maximálisan egyetértek velük a saját tapasztalataim alapján.
Őszintén kedves, figyelmes kiszolgálás, sok hasznos információval, termék tájékoztatóval. Mindig van a pulton egy kis kóstoló.
Árban az átlagnál valamivel magasabb, de egyáltalán nem irreálisan elszállt, szóval megfizethető.
A hely nagyon pici, 2 vásárlóval már meg is telik.
Miket is választottam? Narancsos leveles rudakat (250 Ft/db), mogyorós-csokis-áfonyás brownie-t, mákos-ctiromos piskótát, összesen fizettem 1350 Ft-ot. Kóstoltam még kardamomos-narancsos csigát és egy másik mákos sütit.
Mit mondjak? Mindegyik remek volt!
Sajnos messze esik tőlünk, ezért nem leszek gyakorta visszatérő vásárlójuk, de abszolút megéri megnézni, kipróbálni.
Kenyeret nem vettem, de mindig van valamilyen spéci napi kenyér náluk.
Megszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/ital

Megszegett Ígéret Pékműhely további értékelései

2023.08.31egyedül
Na, azért nem olyan egyszerű ám ide bemászkálni, mert amúgy egy egyszemélyes kis beálló. Volt párszor, hogy megálltam, de nem győztem kivárni, hogy bejussak, meg úgy rémlik, hogy amikor még egyszerűen csak pékműhely volt a neve, akkor párszor betértem ide. Most meg párszor nem jött össze, de ma...
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással