Megszegett Ígéret Pékműhely Budapest

Hotel Freya Zalakaros

Megszegett Ígéret Pékműhely Budapest vélemények

2076
Kiváló 2023. augusztus 31.egyedül járt itt
Na, azért nem olyan egyszerű ám ide bemászkálni, mert amúgy egy egyszemélyes kis beálló. Volt párszor, hogy megálltam, de nem győztem kivárni, hogy bejussak, meg úgy rémlik, hogy amikor még egyszerűen csak pékműhely volt a neve, akkor párszor betértem ide. Most meg párszor nem jött össze, de ma erre jöttem és nem volt bent senki!
Kiváló 2021. június 15.egyedül járt itt
Egy igazán klassz, fiatalos, igényes, minőségi pékség a 11. kerületben, az Allee Bevásárlóközponttól villamossal megközelíthető. Egy gasztro-blogban olvastam róluk elismerő szavakat, és maximálisan egyetértek velük a saját tapasztalataim alapján. Őszintén kedves, figyelmes kiszolgálás, sok hasznos információval, termék tájékoztatóval.
Megszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Külső képMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/italMegszegett Ígéret Pékműhely Budapest - Étel/ital