Mester Gyorsétterem & Kávézó Budapest

05.17-21.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste

Mester Gyorsétterem & Kávézó Budapest vélemények

2023. március 16., kollégákkal járt itt
Folytatom a Boráros tér környéki vendéglátóhelyek felfedezését. Eddigi tapasztalatok alapján az árversenyben a Mester utcai kifőzde lett a nyerő. A kávézó csak a nevében szerepel, nyilván lehet kapni kávét, de nincs semmi kávézó hangulat. Olcsó ebéd az, amit nyújtanak és amiért rendkívül sokan érkeznek ide.
Mester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - EgyébMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/italMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső kép
2016. július 20.egyedül járt itt
Közvetlenül egy másik étterem mellett található, de ami egyből feltűnik, hogy amig amott csak lézengenek az emberek, itt 12:30-tól már a sorba sem lehet beférni. Éppen ezért én ha megyek, akkor délben szigorúan. Akkor viszonylag kényelmesen odaférek a pulthoz, ahol vagy a napi A (700) vagy B (800) menüből választok, amely mindig egy csésze leves vagy az állandó kínálatból és így tettem ezúttal is.
Mester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Külső képMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - BelsőMester Gyorsétterem & Kávézó Budapest - Étel/ital