Mesterbike + Coffee Project Budapest

Szörnyű
4,7Hangulat
4Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Balatoni vakáció
2024.08.21-ig
Hotel Magistern Siófok
59.200 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Balatoni Feltöltődés All inclusive Élményekkel
Balatoni Feltöltődés All inclusive Élményekkel
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
46.778 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással

Mesterbike + Coffee Project Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 16. járt itt
Pozitív értelemben nem változott sok minden az évek során. Továbbra is változatlan helyen és koncepció szerint működik a kerékpár boltba és szervízbe oltott újhullámos kávézó. A kávé továbbra is kitűnő, a biciklikhez meg továbbra sincs semmi közöm, nem is értek hozzá, sőt, hovatovább biciklizni sem tudok.
5Hangulat
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - EgyébMesterbike + Coffee Project Budapest - Étel/italMesterbike + Coffee Project Budapest - Étel/italMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - Külső képMesterbike + Coffee Project Budapest - Külső képMesterbike + Coffee Project Budapest - Külső képMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - Étel/italMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - Külső kép
Még több kép (21 db) >>
Kiváló 2017. május 27.egyedül járt itt
Eredendően kerékpár szaküzlet és szerviz, amelyet 5-6 évvel ezelőtt nyitottak meg a Mester utca elején. A biciklik maradtak, de pár év elteltével egy specialty kávézót is bele-applikáltak az üzletbe. Belépve mindenütt kerékpárokat és hozzá kapcsolódó felszereléseket láthatunk, a bal oldalon középen kialakított pult a kávézó szekció.
5Hangulat
4Tisztaság
Még több kép (21 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2507 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26860 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 13.barátokkal járt itt
A Coffee and Bike nevű kávézót a csúcskávézók közé sorolják a hozzáértők, egy-két toplistán találkoztam is a nevükkel. Tavaly augusztusban egy kedves ismerősömmel voltunk már ott, de épp zártak és nem szolgáltak már ki. El kellett teljen fél év mire újra próbálkoztam.
4Hangulat
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mesterbike + Coffee Project Budapest - Étel/italMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - BelsőMesterbike + Coffee Project Budapest - Belső
Még több kép (2 db) >>