MiaPia Bistro Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

MiaPia Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
2017. március 14.egyedül járt itt
Meglepetés menet közben, új hely ott, ahol eddig nem volt, azaz inkább más volt eddig, a Posta mellett a Vásárhelyi utcában. Tisztaság, nagy belső tér, nem egy intim létesítmény, de többcélú. Kellemes áron, barátságos körülmények között megkapható menü, egész héten ugyanazok az ételek, de többféle módon variálható, két napon át többet is megkóstoltam, korrekt íz és elfogadható mennyiség, ár-érték arány nagyon jó.
MiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - EgyébMiaPia Bistro Budapest - Külső képMiaPia Bistro Budapest - Külső képMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - Belső