Új hely bejárása

MiaPia Bistro BudapestMiaPia Bistro Budapest a térképen

2017. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. március 14.
Meglepetés menet közben, új hely ott, ahol eddig nem volt, azaz inkább más volt eddig, a Posta mellett a Vásárhelyi utcában. Tisztaság, nagy belső tér, nem egy intim létesítmény, de többcélú. Kellemes áron, barátságos körülmények között megkapható menü, egész héten ugyanazok az ételek, de többféle módon variálható, két napon át többet is megkóstoltam, korrekt íz és elfogadható mennyiség, ár-érték arány nagyon jó. Az igaz, hogy a kiszolgáló lány baloldalra tette az üdítőt, de ez eléggé kezd általánossá válni, sajnos. Sör- és borválaszték dicséretes. Hétvégén élő zene is van. Akkor nyilván más a hangulat is. Tetszett még az 5, azaz öt különnyíló WC (kettő férfi, három női vendégeknek) is.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
MiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - EgyébMiaPia Bistro Budapest - Külső képMiaPia Bistro Budapest - Külső képMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - BelsőMiaPia Bistro Budapest - Belső
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig