Mika Tivadar Mulató Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen

Mika Tivadar Mulató Budapest vélemények

2082
2019. december 14., kollégákkal járt itt
Gondolkodtam rajta, hogy írhatok vagy sem erről a helyről, mert kétségtelenül voltam itt, de nem mint kóbor vendég, hanem tulajdonképpen amolyan "céges" bulin. A Menedék Egyesület mindig itt tartja a karácsonyi mulatságot. Pezsgő tálcán, én ugyan Krusovicét ittam, nem is egyet, de a többiek inkább pezsgőztek.
Mika Tivadar Mulató Budapest - BelsőMika Tivadar Mulató Budapest - BelsőMika Tivadar Mulató Budapest - Belső
2014. szeptember 24.barátokkal járt itt
A Mika Tivadar romkert egy tágas, kellemes, barátságos, multifunkcionális hely. Amikor betértünk csak kocsmaként üzemelt, de ez hétköznap délidőben esett meg. Az italválaszték nem rossz, van vagy tucatnyi boruk, vezető magyar pincészetektől. A Jackfalltól borokat is tartanak, de a pincészetnek a hordói dekorációs elemként is funkcionálnak az udvarban.
Mika Tivadar Mulató Budapest - Külső képMika Tivadar Mulató Budapest - BelsőMika Tivadar Mulató Budapest - Belső