Nincs már zongora a mohában

Moha Café BudapestMoha Café Budapest a térképen

Átlagos 2019. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. július 27.
Emlékeim szerint a Moha évekkel ezelőtt inkább kortárs kiállítótér és galéria volt, most viszont inkább a kávézó-bár vonal lett a jellemző, habár lehet, hogy fognak még kiállításoknak is helyet adni. A belső tér tágas, de elég félhomályos, üres hatású. A bútorok kopottasak, az egyik szék annyira kiült volt, hogy ki kellett cserélni egy kevéssé elnyűttre. Ebédidőben kínálnak egyszerű menüt.
A Bartók Béla úti járdán kitelepülős terasszal is rendelkeznek.
A beltér nem légkondicionált.
A kávé átlagos, jónak nem mondanám, hagyományos pörkölésű. Egy eszpresszó 440 Ft-ba kerül. A kávé mellé nem adtak vizet, de 2 zacskós kristálycukrot igen.
A pultos hölgy a barátnőjével a teraszon beszélgetett, amilyen gyér volt a vendégforgalom, belefért az idejébe.
Oscar Wilde jelmondatával, miszerint mindenből beéri a legjobbal, egyszerűen a MOHA nincs összhangban, mert ezt a helyet semmilyen szempontból nem tudom a legjobbak közé sorolni.
Egyébként én bírom az ilyen, kicsit lepattant, rom-bár jellegű helyeket. Meg a környéket, a Bartók Béla utat is.
A 2016-os előző beszámoló képeihez képest a hely sokkal kopárabb lett. A zongorát sem láttam.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Moha Café Budapest - MosdóMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Étel/italMoha Café Budapest - Étel/italMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső kép

Moha Café további értékelései

2022.05.23egyedül
Miből tudhatod, hogy öregszel? Nem tudsz tájékozódni, elfelejtesz dolgokat.,,, összekeversz valamit valamivel. Jövök ma a Bartók Béla úton a Gellérttől, hát, elég meleg nap van, innék is valamit. Átmegyek az úttesten, besétálok a sarkon, és hülye képet vágok. Nem tudom, hogy néztem ki, de...
2016.08.02üzleti partnerrel
Első benyomásra nem tetszet főleg a terasz, mert hogy egy 2x2 sávos főút van két karnyújtásnyira, így be mentünk. Belül viszont annál inkább tetszet a nem hétköznapi téglafal és a festmények és azt is bevallom zongorára sem számítottam. Gyors és kedves személyzet, finom és izletes ételek...
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak
Senior csomag örökifjaknak