Moha Café Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Moha Café Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2022. május 23.egyedül járt itt
Miből tudhatod, hogy öregszel? Nem tudsz tájékozódni, elfelejtesz dolgokat. ,,, összekeversz valamit valamivel. Jövök ma a Bartók Béla úton a Gellérttől, hát, elég meleg nap van, innék is valamit. Átmegyek az úttesten, besétálok a sarkon, és hülye képet vágok. Nem tudom, hogy néztem ki, de idétlenül néztem körbe, meg forgolódtam.
Moha Café Budapest - Étel/italMoha Café Budapest - MosdóMoha Café Budapest - MosdóMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2019. július 27.egyedül járt itt
Emlékeim szerint a Moha évekkel ezelőtt inkább kortárs kiállítótér és galéria volt, most viszont inkább a kávézó-bár vonal lett a jellemző, habár lehet, hogy fognak még kiállításoknak is helyet adni. A belső tér tágas, de elég félhomályos, üres hatású. A bútorok kopottasak, az egyik szék annyira kiült volt, hogy ki kellett cserélni egy kevéssé elnyűttre.
Moha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Étel/italMoha Café Budapest - Étel/italMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - MosdóMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső kép
2016. augusztus 2., üzleti partnerrel járt itt
Első benyomásra nem tetszet főleg a terasz, mert hogy egy 2x2 sávos főút van két karnyújtásnyira, így be mentünk. Belül viszont annál inkább tetszet a nem hétköznapi téglafal és a festmények és azt is bevallom zongorára sem számítottam. Gyors és kedves személyzet, finom és izletes ételek (grillkolbász, padlizsánkrém) min ezt meglepően korrekt áron! Az italok amik kicsit drágábbak, de az sem fáj nagyon. Tetszett a hely.
Moha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - BelsőMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső képMoha Café Budapest - Külső kép