Mongol Jurta Budapest

Gyenge
Szörnyű
3Ár / érték
3,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
117.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Mongol Jurta Budapest vélemények

2076
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2233 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42638 feltöltött kép
2024. március 27.egyedül járt itt
Hát, úgy látszik a magyar szíveket, a sztyeppék és puszták népét nem sikerült megszólítanom az előző ajánlásommal. Így aztán elmentem ma én magam, hogy megnézzem, mi változott? Nos, már nem volt annyira üres. A vendégek fele mongol volt, a másik fele nem, a szomszéd asztalnál három generáció nő ült, nagymama, unoka is ránézésre, és nagy kedvvel ettek.
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Mongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étel/italMongol Jurta Budapest - Étel/italMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Külső képMongol Jurta Budapest - Külső képMongol Jurta Budapest - Külső képMongol Jurta Budapest - EgyébMongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - EgyébMongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - Étlap/itallapMongol Jurta Budapest - EgyébMongol Jurta Budapest - EgyébMongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - BelsőMongol Jurta Budapest - Étel/italMongol Jurta Budapest - EgyébMongol Jurta Budapest - Külső kép
Még több kép (32 db) >>
2076
2023. február 1.egyedül járt itt
Már korábban kiszúrtam magamnak, egyszer meg be is támadtam (volna), de a hét egyetlen napján próbáltam, amikor éppen zárva volt. Itt régen a József körúti Bécsiszelet porosodott sok éven keresztül, most a körút felé eső részt nemrég keletázsiai rokonaink szállták meg gasztronómiailag. Na, de ismerjük el, mongol éttermekben szűkölködtünk idáig.
3Ár / érték arány
3Tisztaság