Nagyüzemi bulizóhely, külföldiek előnyben

Morrison's 2 BudapestMorrison's 2 Budapest a térképen

Gyenge 2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Amikor még főiskolás voltam, immáron 20+ éve, a Morrison's 2 helyén - de lényegesen kisebb alapterületen - a Süss fel Nap nevű szórakozóhely működött, ahol néhány jó kis koncerten is jártunk.
A Morrison's 2 a Morrison's szórakozóhely-lánc tagja, az Operánál és a Népligetnél (egykori E-Klub) is van 1-1 egységük. A 2-es számú igazi központi helyen található, éjjel is folyamatosan megközelíthető, és már szinte egy kis minipolisszá nőtték ki magukat. A hét minden napján nyitva tartanak, és 6 tánctéren szól a zene, persze többféle stílusban, így minden irányzat és az idősebb korosztály is megtalálhatja a kedvére valót. A bejáratnál marcona kigyúrt biztonsági őrök álldogálnak, s ők döntik el, hogy ki mehet be. 18 év alattiakat egyáltalán nem engednek be.
Hétköznapokon folyamatosan akcióznak, pl. kedvezményt kapnak az egyetemisták (minden nagyobb sulinak van egy kijelölt napja), és a korán érkezőket többféle kedvező italakcióval várják. Akción túl, a normál italárak belvárosi felkapott szórakozóhely színtűek, azaz drágák, viszont elég széles a kínálat, főleg a koktélokból és a népszerű rövidekből (tequila, whisky, vodka). Sörből Drehert, Pilsnert és Hofbraut csapolnak, és üvegesben is ugyanezeket árusítják.
Az igencsak szerény ételkínálat nachos chips-ben és pannini-ben ki is merül.
A kiszolgálás elég unott, közömbös, olyan érzésünk volt, hogy inkább a külföldieket preferálják és elvárják a borravalót.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Morrison's 2 Budapest - Étlap/itallapMorrison's 2 Budapest - Külső képMorrison's 2 Budapest - Étlap/itallapMorrison's 2 Budapest - Étlap/itallapMorrison's 2 Budapest - Külső képMorrison's 2 Budapest - Külső képMorrison's 2 Budapest - Külső kép

Morrison's 2 további értékelései

2024.03.02családjával
Nagyon hangulatos a hely, a kiszolgálás 10/10 volt. Rebeka és Nelli a legsegítőkészebb pultos akikkel találkoztam.
2023.08.25csoporttal
A párommal szerettünk volna egy jót bulizni, 2 barátunk is jött velünk. Arra lettünk figyelmesek hogy minket nem engednek be őket pedig igen. Megállítottak minket a párom halálfejes harisnyája miatt amire azt mondta az őr hogy valahol vegye le, amikor levette és ÚJRA visszamentünk a helyre...
2023.07.18barátokkal
Nagyon jól éreztem magam, jó kis hely. Külön kiemelném Nagy Lászlót, aki nagyon kedves, segítőkész és figyelmes volt.
Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat