Moxva Kert Budapest

09.24-09.16.
Halháza Vendégház Sirok
42.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től ellátás nélkül

Moxva Kert Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 25.a párjával járt itt
A beltér hangulatos, van néhány asztaluk a téren is, mi inkább a nyugodtabb, csendesebb, belső udvart választottuk. Bár vannak kiemelkedő boraik és pálinkáik is, a fő profil a csúcsminőségű sör, nagyipariakkal nem foglalkoznak egyáltalán. Hat főzet van csapon, további 27 palackban a legjobbaktól összeválogatva.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Moxva Kert Budapest - Külső képMoxva Kert Budapest - BelsőMoxva Kert Budapest - Étel/italMoxva Kert Budapest - Étel/italMoxva Kert Budapest - Étel/italMoxva Kert Budapest - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>