Mozaik Teaház & Kávézó Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Mozaik Teaház & Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2017. április 7.egyedül járt itt
Aprócska kávézó és teázó a Király utcában, a Gozsdu Udvar bejárata közelében. 2 szintes, a pult és 3 asztal az utcaszinten, további asztalok az emeleti galérián találhatóak. Rendelni és fizetni a pultnál kell. Illy kávét főznek, egy eszpresszót dobtam magamba (390 Ft), meglehetősen átlagos volt.
Mozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMozaik Teaház & Kávézó Budapest - Belső
2016. december 29. járt itt
Egy szürke novemberi napon ültünk be az emeletre egy forró teára egy mozaikolt kovácsoltvas asztalhoz és nagyon jó élményben volt részünk. Van még földön ülős párna is a hozzá tartozó alacsony asztalkával azoknak, akik inkább heverésznének. A számos lehetőségből végül kiválasztott gyümölcsteában valódi gyümölcsdarabok voltak, amit a végén el is lehetett fogyasztani. A kiszolgálás kedves és jókedvű volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2016. december 2.egyedül járt itt
A Mozaik kávézó-teázóban már megfordultam egyszer vagy tíz éve, akkor abban a reményben mentünk be a kolozsvári barátaimmal, hogy itt van meleg konyha is. Másodszor idén áprilisban tértem be egy kávéra, ami nem hatott meg egyáltalán, 390 forintot fizettem rá, messze nem hozta azt a minőséget. Ebben az árszegmensben ár illik valami komolyat mutatni.
Mozaik Teaház & Kávézó Budapest - Étel/italMozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - EgyébMozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - BelsőMozaik Teaház & Kávézó Budapest - Étlap/itallapMozaik Teaház & Kávézó Budapest - Külső kép