Mozata Libanoni Étterem Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Mozata Libanoni Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. május 7.gyerekekkel járt itt
Kifejezetten libanoni éttermet kerestünk volna, bár olvastam az itteni negatív kritikát erről- a tripadvisoron csak pozitív külföldi véleményeket láttam, adtam egy esélyt ennek az étteremnek, erre esett a választás. Az online elérhető étlapja is jól áttekinthető, fotók, leírások segítik a választást. A kínálattal is elégedettek voltunk.
Gyenge 2022. január 30.egyedül járt itt
A Mozata a belváros szívében, a Váci utca egyik csendes mellékutcájában található, autentikus libanoni konyhát visznek. Az étterem berendezése nagyon szép, igényes, tágas, szépek a színek, élvezet a szemnek körbenézni. Nemkülönben az étlap, nagyon mutatós, öröm kézbe fogni és lapozgatni, csodálatos színes ételfotók benne, nehéz a választás.
Mozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - EgyébMozata Libanoni Étterem Budapest - Egyéb