ZigZag: Cappuccino féláron - MrSale Café Budapest

MrSale Café Budapest értékelése

Cappuccino féláron

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
A MrSale férfi ruhaboltot már évek óta ismertük, a családból édesapám ruhatárában is találni innen több elegáns ruhadarabot. Azt viszont, hogy kávézójuk is van, egyáltalán nem tudtam, innen az ittjartam.hu-ról értesültem, mert nemcsak írok, hanem olvasom is mások értékeléseit, innen is merítek új ötleteket, tippeket.
Ez például nagyon is betalált.
Nem a ruhaboltnál, hanem a Weiner Leó utcán vagy jó 100 méterrel lejjebb, a Nagymező utca felé egy szuterénben található a tágas, modern, barátságosan berendezett kávézó és bisztró. Késő délután is bőséges, változatos a kínálat, szendvicsek, sütemények, itt igazán nem könnyű a választás, sok számomra tetszetős ételt láttam. A pultos fiatalember nagyon segítőkész, kedves, udvarias volt, igazi szívvel-lélekkel vendéglátós, nem gyakori manapság sajnos.
Ha valaki az üzletben vásárol, akkor szinte ajándékba kaphat egy kávét, de van másik akció is, folyamatosan, vásárlástól függetlenül. Ha valaki vesz bármilyen kávét és bármilyen sütit, akkor a kávét féláron kapja. Egy kitűnően elkészített Dallmayr kávéból főzőtt cappuccino-ért 225 Ft nem pénz! A sütik közül a pultos úr javaslatára hallgatva egy fahéjas-szilvás házi tortát választottam (490 Ft), az is kitűnő volt.
A szendvicsek is nagyon jól néztek ki a pultban, de többre nem volt már kapacitásom.
Tiszta, kulturált, kellemes légkörű hely. Ingyenes wifi van.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1066 Budapest
Weiner Leó u. 6.

2019. március 31.
Ezt fogyasztottam eddig: kókuszos latte, cardamomos cappuccino, zero Sprite, Bailey's, tonhalas szendvics, vega kôrözöttes szendvics, croissant lekvárral, pozsonyi mákos kifli, sima krémes, sajttorta. Finom volt. A dolgozók valódi, kedves emberi hangon kommunikáltak a vendégekkel és egymással...

2018. november 4.
A ruhabolt, amit annyira irigyelek a férfiaktól, újabb kedves meglepetéssel rukkolt elő. Kávézót nyitott az üzlet közelében. Vásárlás után a pénztárnál kapunk egy kártyát, amivel a kedves vevő és (akárhány) kísérője 90 Ft-ért ihat egy tetszés szerinti kávét. Dallmayr kávét főznek, a párom...