Mughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest

étterem
Mughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest
Mughal Shahi Pakisztáni Étterem BudapestMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Tavaszi áreső
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Mughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest vélemények

2019. június 6.egyedül járt itt
A főváros indiai (pakisztáni, bangladesi, nepáli) éttermeit évek óta figyelemmel kísérem és lehetőség szerint ki próbáltam, viszont a 12. kerületi Mughal Shahi (Mogul sahok? ) annyira kiesett, hogy ide csak most sikerült eljutni, pedig már ők is évek óta működnek, 2003-ban nyitottak. A helyben étkezés mellett házhoz szállítást is vállalnak.
Mughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Külső képMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallapMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallapMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallapMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallapMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 31.a párjával járt itt
A Városmajor utcában található ez az elég kicsi, de annál hangulatosabb pakisztáni étterem. Már kétszer jártunk itt, mindkétszer 14 óra körül, amikor vagy üres volt, vagy csak 1 asztalnál ültek vendégek. A kiszolgálás gyors volt, de vigyázni kell, mert a pincér ugyan megkérdezte, hogy mennyire legyen csípős a leves, és mi picit csípőset kértünk, ennek ellenére alig tudtuk megenni, annyira csípet.
Mughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - BelsőMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - EgyébMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étel/italMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallapMughal Shahi Pakisztáni Étterem Budapest - Étlap/itallap