A zöld kávézó

My Green Cup BudapestMy Green Cup Budapest a térképen

2016. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. március 9.
Újabb kávézó a Pozsinyi úton, Újlipótávrosban, egy saroképületben, már nem emlékszem, mi volt korábban a helyén. Ez a kávézó nem úgy zöld, ahogy azt mostanában érteni szokták, nem a környezet-tudatosságot akarták ezzel kihangsúlyozni, hanem a dekoráció élénk fűzöld színére utal. A formatervezett lámpaburák és a Synesso kávégép is ebben a zöld árnyalatban pompázik.
A mostanában nagyon trendy specialty kávézó ez is, ahol világos pörkölésű workshop kávét készítenek, kiváló minőségben, azonban meglehetősen borsos áron. Egy eszpresszó 500 Ft-ba kerül. A szerény ételkínálat is eléggé túlárazott, némi péksütemény (mazsolás-vaníliás csiga, croissant), "egészséges" ilyen-olyan mentes házi torták, szendvicsek szerepelnek a kínálatban. Egy kávét és egy péksütit sem lehet megúszni egy ezresből, ami alkalmanként belefér az ember életébe, de napi szinten véleményem szerint elég jelentős érvágás egy átlagember számára.
A kiszolgálás a pultnál történik, átlagosnak értékelem, mivel leginkább egykedvű és olyan "semmilyen" volt... egy minőségi helyen ennél - legalábbis számomra - magasabb az elvárás.
Kiszolgálás:Átlagos
My Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étlap/itallapMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Étlap/itallapMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - EgyébMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Belső

My Green Cup további értékelései

2020.02.02egyedül
Míg a gyerekeim a közeli tanuszodában úszkáltak, én kihasználtam a hirtelen jött szabadidőt, és ide jöttem be kávézni. A rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, de kihozzák az asztalhoz a kávét. Free wifi van, több szomszédos asztalnál láttam is notebook-on dolgozó embereket. A pultban...
2017.08.13gyerekekkel
Új hullámos kávézó, kedves kiszolgálással,nagyon finom,igényesen elkészített kávéval.Nagyon hangulatos a hely,finomak a péksütik,chai latteból is nagy a választék
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel