My Green Cup Budapest
1137 Budapest, Pozsonyi út 15.

My Green Cup Budapest a térképen

My Green Cup Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Míg a gyerekeim a közeli tanuszodában úszkáltak, én kihasználtam a hirtelen jött szabadidőt, és ide jöttem be kávézni. A rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, de kihozzák az asztalhoz a kávét. Free wifi van, több szomszédos asztalnál láttam is notebook-on dolgozó embereket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Specialty kávézó Budapesten a Pozsonyi úton. Egymást érik itt az éttermek, kávézók, cukrászdák, van amelyik igyekszik kitűnni a többi közül, van amelyik nem. A My Green Cup nem kínál egetrengető élményt, de jó kávét azt igen. Vannak sütik is, azok is finomak. Ár-érték arány - az elhelyezkedést is figyelembe véve - rendben van. A személyzet lehetne kicsit kedvesebb.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Új hullámos kávézó, kedves kiszolgálással,nagyon finom,igényesen elkészített kávéval.Nagyon hangulatos a hely,finomak a péksütik,chai latteból is nagy a választék
Cegléd
Gyöngyös

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újabb kávézó a Pozsinyi úton, Újlipótávrosban, egy saroképületben, már nem emlékszem, mi volt korábban a helyén. Ez a kávézó nem úgy zöld, ahogy azt mostanában érteni szokták, nem a környezet-tudatosságot akarták ezzel kihangsúlyozni, hanem a dekoráció élénk fűzöld színére utal. A formatervezett lámpaburák és a Synesso kávégép is ebben a zöld árnyalatban pompázik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2021.07.03.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 33.408,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)