My Green Cup Budapest
1137 Budapest, Pozsonyi út 15.

My Green Cup Budapest a térképen

My Green Cup Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Míg a gyerekeim a közeli tanuszodában úszkáltak, én kihasználtam a hirtelen jött szabadidőt, és ide jöttem be kávézni. A rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, de kihozzák az asztalhoz a kávét. Free wifi van, több szomszédos asztalnál láttam is notebook-on dolgozó embereket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Specialty kávézó Budapesten a Pozsonyi úton. Egymást érik itt az éttermek, kávézók, cukrászdák, van amelyik igyekszik kitűnni a többi közül, van amelyik nem. A My Green Cup nem kínál egetrengető élményt, de jó kávét azt igen. Vannak sütik is, azok is finomak. Ár-érték arány - az elhelyezkedést is figyelembe véve - rendben van. A személyzet lehetne kicsit kedvesebb.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Új hullámos kávézó, kedves kiszolgálással,nagyon finom,igényesen elkészített kávéval.Nagyon hangulatos a hely,finomak a péksütik,chai latteból is nagy a választék
Cegléd
Gyöngyös

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újabb kávézó a Pozsinyi úton, Újlipótávrosban, egy saroképületben, már nem emlékszem, mi volt korábban a helyén. Ez a kávézó nem úgy zöld, ahogy azt mostanában érteni szokták, nem a környezet-tudatosságot akarták ezzel kihangsúlyozni, hanem a dekoráció élénk fűzöld színére utal. A formatervezett lámpaburák és a Synesso kávégép is ebben a zöld árnyalatban pompázik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 49.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

My Green Cup BudapestX