Zöldben minden fronton

My Green Cup BudapestMy Green Cup Budapest a térképen

2020. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. február 2.
Míg a gyerekeim a közeli tanuszodában úszkáltak, én kihasználtam a hirtelen jött szabadidőt, és ide jöttem be kávézni. A rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, de kihozzák az asztalhoz a kávét. Free wifi van, több szomszédos asztalnál láttam is notebook-on dolgozó embereket.
A pultban volt pár izgalmas házias sütemény, pisztáciás csokitorta, lime-citromtorta, de sajnos sem az árak, sem a nevek, fajták nem voltak kiírva, ami így nem igazán informatív. És ajánlás sem történt. Nem volt kedves a kiszolgálás, inkább semleges, gépies.

A cappuccino finom, bársonyos, de 800 Ft-ért még Újlipótban is drága ez érte. Vizuális szempontból nem elhanyagolható felismerés volt, hogy a "Green" névre utalva a kávéscsésze is fűzöld színben pompázott és az előbb említett 2 torta is ilyen zöldes színt kapott. Valószínűleg ez sem véletlen. Szeretem, amikor az ilyen dizájn-részletekre is figyelmesek egy helyen.

Voltak még a szokásos kávézós péksütik: croissant több féle, kakaós csiga, de 4-500 Ft-ért, szóval összességében túlárazott a hely, ennek ellenére elég népszerűnek tűnik.

Tiszta, igényes, kulturált, nyugis hely.
Kiszolgálás:Átlagos
My Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étlap/itallapMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Étlap/itallapMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - BelsőMy Green Cup Budapest - EgyébMy Green Cup Budapest - Étel/italMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Külső képMy Green Cup Budapest - Belső

My Green Cup további értékelései

2017.08.13gyerekekkel
Új hullámos kávézó, kedves kiszolgálással,nagyon finom,igényesen elkészített kávéval.Nagyon hangulatos a hely,finomak a péksütik,chai latteból is nagy a választék
2016.03.09egyedül
Újabb kávézó a Pozsinyi úton, Újlipótávrosban, egy saroképületben, már nem emlékszem, mi volt korábban a helyén. Ez a kávézó nem úgy zöld, ahogy azt mostanában érteni szokták, nem a környezet-tudatosságot akarták ezzel kihangsúlyozni, hanem a dekoráció élénk fűzöld színére utal. A formatervezett...
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat