Nana Cseh Söröző Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Nana Cseh Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2016. december 11.családjával járt itt
A minap ismét a Nana presszóba vetett a sors. Miután láttam, hogy legutóbbi ottjártam óta egy csábító felirattal gazdagodtak (“cseh sörök nagy választéka”), gondoltam bemegyünk. A beltér nem sokat változott az eltelt másfél-két év alatt, a csapos se. Ő is azok közül való, aki kérdezés nélkül korsót csapol, mikor a rendelés még nincs is egyértelműsítve.
Nana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - Étel/italNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - Étlap/itallapNana Cseh Söröző Budapest - Étlap/itallapNana Cseh Söröző Budapest - Étlap/itallapNana Cseh Söröző Budapest - EgyébNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - Étel/italNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - BelsőNana Cseh Söröző Budapest - Belső
2015. augusztus 7.egyedül járt itt
Egyetemista éveimben, a 80-as években gyakran megfordultam itt, elsősorban olcsósága vonzott kispénzű diákként. Egy péntek délután ismét betértem ide. A hely kicsit szépült - a mellékhelyiségen az elmúlt 30 év nyomtalanul ment el - de megőrizte őszinte kocsma jellegét.
Átlagos 2015. május 13.barátokkal járt itt
A Nana presszóban megfordultam egyszer-kétszer vagy két évtizede. Olcsó kocsma ez, ahová nehézsúlyú alkoholisták és diákok járnak. Egy keményfiú épp eszmei kiképzést tartott egy egyetemistának ottjártunk idején, aki előbb türelmesen hallgatta, majd kezdett neki egyre kényelmetlenebbé válni a dolog, cigarettázás ürügyén otthagyta a közléskényszerben levő idült alkoholistát, aki aztán maga is elpályázott, távoztunkkor egy kapualjban láttuk viszont mély álomba merülve.