Napos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest

Ez a hely megszűnt!
étterem
Napos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest
Napos Oldal Vegetáriánus Étterem BudapestNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Napos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2018. március 5.a párjával járt itt
A minap az Oktogon környékén portyázva egy kedves gasztro-kalandtárssal, gondoltuk, hogy sok sok év után beülünk ismét a Napos oldal nevű helyre. Ettünk kétféle salátát, a répás korrekt volt, a padlizsános pazar, kölesfasírtot, ami remek volt, gabona-csevapot, ami meglepően jó volt s falafelt, amit túl tömörnek találtunk.
Napos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Nagyon finom minden. Van hideg étel (pl. ajánlom a tejfölös répasalátát vagy a mandulás brokkoli salátát, de a rántott növényi sajt is remek) és meleg étel, sütik, reggeli, ebéd (menüben is), illetve akár uzsonna. A bolt rész kínálata is remek, a munkatársak kedvesek.
Átlagos 2016. szeptember 4., kollégákkal járt itt
Azzal indítanék, hogy nem vagyok sem vegetáriánus, sem megrögzött bio-mániákus, viszont nem ragaszkodom az étkezésnél a húshoz. Akár hetekig is kibírom hús nélkül, viszont attól, hogy egy étel vegetáriánus, bio-öko, paleo vagy bármilyen egyéb speciális étrendet követ, még alapelvárás a részemről, hogy legyen finom.
Napos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Külső képNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - BelsőNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étel/italNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étlap/itallapNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - BelsőNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Étlap/itallapNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - BelsőNapos Oldal Vegetáriánus Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2013. augusztus 14.egyedül járt itt
Vagy én értem félre a dolgot, vagy az étterem kommunikációja enged teret a félreértéseknek, de a helyiség egyik felében működő biobolt sokkal "bióbb" hozzáállást feltételez az étteremről is. Ehelyett a Napos Oldal ételkínálatában csak nyomokban találunk bio alapanyagokat, feleslegesen cukrozott salátákat és felesléegesen használt tejtermékeket annál inkább.