Neked Csak Nyolc Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Neked Csak Nyolc Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2020. május 21.barátokkal járt itt
Idén februárban két közeli jóbarátommal ismét beültünk a Neked csak 8 nevű egységbe. Valójában nem az én ötletem volt, én inkább engedtem a baráti unszolásnak, minden esetre jó ötletnek tűnt itt kivárni a délutáni szünet végét és a helytől nem messze működő Kicsi Japán esti nyitását.
Neked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - Étel/italNeked Csak Nyolc Budapest - Étel/italNeked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - Étel/italNeked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - BelsőNeked Csak Nyolc Budapest - Belső
Kiváló 2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
A Neked csak 8-ról először hallván, azt hittem, hogy olyan kultikus hely lesz mint a Neked csak Dezső. Tán az is lesz, minden esetre a beltér, ami egy söröző esetében számomra igen fontos, nem jött be nekem. A sörválaszték tekintetében is többre vártam. Ott volt viszont az egyik jellemző arc a Mad Scientist-től, az egyik legizgalmasabb új főzdétől, ami sokat dob a helyen.