DEndre: Kiemelkedő sörbár - Neked Csak Nyolc Budapest

Neked Csak Nyolc Budapest értékelése

Kiemelkedő sörbár

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Neked csak 8-ról először hallván, azt hittem, hogy olyan kultikus hely lesz mint a Neked csak Dezső. Tán az is lesz, minden esetre a beltér, ami egy söröző esetében számomra igen fontos, nem jött be nekem.
A sörválaszték tekintetében is többre vártam. Ott volt viszont az egyik jellemző arc a Mad Scientist-től, az egyik legizgalmasabb új főzdétől, ami sokat dob a helyen. S végtére is a sörök, melyek csapon vannak izgalmasak és jók. Csak nincsenek túl sokan, "csak" heten vagy nyolcan. Meg nem mondom már pontosan, mit ittam, valami egzotikus IPA-t, társam meg egy fűszeres sört, jó volt mindkettő. Magasított asztaloknál ültünk, ezeket nem szeretem. A kiváló sörök miatt megadom az 5 szívecskét a helynek az italrovatban, s végső soron az összélmény-rovatban is elvégre jól éreztük magunkat. A várakozások voltak túlságosan felfokozva.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1082 Budapest
Corvin sétány 2/b

2020. május 21.
Idén februárban két közeli jóbarátommal ismét beültünk a Neked csak 8 nevű egységbe. Valójában nem az én ötletem volt, én inkább engedtem a baráti unszolásnak, minden esetre jó ötletnek tűnt itt kivárni a délutáni szünet végét és a helytől nem messze működő Kicsi Japán esti nyitását. Dead...