Nemsüti Bisztró Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Nemsüti Bisztró Budapest vélemények

Kiváló 2019. június 9., kollégákkal járt itt
Megint a közelben volt dolgunk egy tanfolyam okán és vegeteriánus kolléganőmmel ismét a Nemsütiben kötöttünk ki. A kismenü (kis adag leves, kis adag főétel, limonádé bőven sok volt ebédre. Ízletes, ötletes. Ahogy kell. A kiszolgáló lányok nagyon kedvesek.
Ha a hözelben dolgoznék, törzsevő lennék.
Sokkal több ilyen hely kellene Budapesten.
Vagy legalább a munkahelyünkön környékén egy.
2019. március 20.egyedül járt itt
A Nemsüti 2012-ben nyitott meg itt, évek óta népszerű vegán kisbisztró a Hold utcai piac közelében. Most már összesen 3 egységük van Pesten (a másik kettő a Jászain, illetve a Klauzál téri piacon). Kiszolgálás, rendelés, fizetés a pultnál történik. Lent 2 bárasztal, a kicsiny galérián további 4 db kis 2 személyes asztal van.
Nemsüti Bisztró Budapest - Külső képNemsüti Bisztró Budapest - Belső
Kiváló 2018. július 12. járt itt
Finom, krearív ételek, kedves kiszolgálás. A Nemsüti vega, a mellette lévő Kicsi pedig húsos fogásokat kínál. Van többféle ebéd menü: leves, egytálétel vagy rakottas, cukormentes limonádéval. Megéri. Többször keleti konyha ihletésűek az ételek, sok zöldséggel.
Nemsüti Bisztró Budapest - Külső képNemsüti Bisztró Budapest - BelsőNemsüti Bisztró Budapest - Étlap/itallap