New York Kávéház Budapest

New York Kávéház Budapest
New York Kávéház BudapestNew York Kávéház Budapest
New York Kávéház BudapestNew York Kávéház Budapest

New York Kávéház Budapest bemutatkozása

A több, mint 120 éves New York Kávéháznál kevesebb kultikus hely van Budapesten, ha egyáltalán létezik ilyen.
1894-ben nyitotta meg kapuit, és hamar az irodalmi, művészi élet központjává vált. Molnár Ferenc például itt írta meg a Pál utcai fiúkat, de Babits Mihály, Móricz Zsigmond, Gárdonyi Géza, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Illyés Gyula, Weöres Sándor is nagyon szerette a kávézót.

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

New York Kávéház Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 8.barátokkal járt itt
Szuper vacsorát volt alkalmam itt elfogyasztani. Tényleg minden étel mennyei volt.
A személyzet rendkívül segítőkész, barátságos volt. A chavelier nagyon értett a dolgához.
Nem vagyok nagy borkedvelő, mégis sikerült megtalálni a nekem ízlő és a fogásokhoz is remekül passzoló borokat. Emlékezetes vacsora volt. Még visszatérek mindenképpen, amennyiben lesz valamilyen jeles alkalom.