Nordsee - Campona Budapest

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Nordsee - Campona Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2017. november 5.egyedül járt itt
A Nordsee budapesti éttermeit már végigpróbáltam, a nyitás óta látogatjuk kisebb-nagyobb rendszerességgel, legtöbbször a Westendben jártam. A Camponában lévő egységükben is ugyanaz a kínálat, előnye, hogy itt nem szokott tömeg lenni. Az ausztriai Nordsee-nek sajnos nem ér a nyomába.
Nordsee - Campona Budapest - Étel/italNordsee - Campona Budapest - Étel/italNordsee - Campona Budapest - Étel/italNordsee - Campona Budapest - Étel/italNordsee - Campona Budapest - Étel/italNordsee - Campona Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Tropicarium után választottuk a tengeri halas "éttermet". Kedves, kézséges felszolgálók, nagyon finom halak, sokféle hal, étel, ezek az előnyei. Hátránya, hogy nincs egy összefoglaló étlap a kínálatról, darabokban néztük össze, hogy mit lehet enni, volt valamennyi fent fotóval árakkal, egy felső díszítő sávban, egy néhány jobb oldal, oldalsó sávban, és egy bal oldalt.