4,3
pizzéria, ételbár
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest

Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
2024. április 16.családjával járt itt
Itt dolgoztam sokáig, 200 méteres körzetben két helyen is, tehát sokat jártam az Árkádba naponta ebédelni. Úgy emlékszem, az alsó szinten volt a tömegdühöngő, mindenféle gyorséttermek hada, a felsőn meg a választékosabb, minőségibb éttermekből néhány.
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest - BelsőOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest - Étel/italOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. november 11.egyedül járt itt
Baromijó kaja, , kedves kiszolgálás, hatékony éz jó fej pincérek, több mint 10 éve szinte minden szombaton itt ebédelek. Csak ajánkani tudom mindenkinek.