Oriental Noodles Home Budapest

Oriental Noodles Home BudapestOriental Noodles Home Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Oriental Noodles Home Budapest vélemények

2076
2023. november 29.egyedül járt itt
ZigZag véleménye feltüzelt, hogy látogassak el újra a Nincs abroszba, de rám szóltak, hogy zárva vagyunk, ezt sajnáltam, aztán, hogy megálltam, és nézni kezdtem a táblát a kiírt ételekkel, sokkal hangosabban és durvábban rámszóltak, hogy zárva vagyunk!
Oriental Noodles Home Budapest - EgyébOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - EgyébOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Külső képOriental Noodles Home Budapest - BelsőOriental Noodles Home Budapest - BelsőOriental Noodles Home Budapest - BelsőOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - BelsőOriental Noodles Home Budapest - EgyébOriental Noodles Home Budapest - Külső kép
2018. október 6.barátokkal járt itt
Azon vagyok, hogy minden vietnámi helyet meglátogassak, mert a pho az egyik kedvenc ételem. Ez nem épp vietnámi, a leves ugyan pho, és remek, viszont a tavaszi tekercs kommersz kínai, mirelit, de legalább frissen sült, a rákos derelye is mirelitnek tűnt, magunk is vettünk fagyasztva, igencsak hasonló volt.
Oriental Noodles Home Budapest - Étlap/itallapOriental Noodles Home Budapest - Étlap/itallapOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Étel/italOriental Noodles Home Budapest - Külső kép
2076
2017. október 21.a párjával járt itt
Azon dolgoztam ma, hogy valahová odaérjünk, ahol ma pho-t eszem, és lőn. Az Október huszonharmadika utca 27. szám alatt két vietnami étterem is van, úgy tűnik, egyik a másiktól független, picikét eltérő kínálattal. Mi a híd felőlibe ültünk be, itt voltak kevesebben.