Oriental Soup House - Balzac utca Budapest értékelése

Majdnem jó

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Az étterembe belépve hatalmas nyüzsgés fogadott minket. Eléggé lehetetlennek tűnt, hogy mi itt helyet kapjunk, de amikor már a csalódottságtól épp kifordultunk volna, a pincér hölgy egyből kérte türelmünket, hogy biztosan mindjárt lesz szabad asztalunk.
Így is lett, kb. 2 perc múlva már ültünk is. Nagyon pörgős hely, szóval nem az a lassan elmélázós, ebédelős étterem. Sajnos viszont mi ebből a gyorsaságból nem kaptunk túl sokat. Amilyen gyorsan lett asztalunk, olyan sokat kellett várnunk az ételre. Mindenki a rendelés után kb. 5 percre már falatozott, csak nekünk felejtették el hozni az ételt. Nagyjából 30 percet vártunk kettő levesre és a mandarin tekercsekre. Végül mikor kihozták, nem azt kaptuk amit rendeltünk, felcserélték az adagokat. Annyi baj legyen gondoltunk, ha már végre kihozták, nem reklamálunk… A levesek nem voltak rosszak, de olyan nagy számnak sem mondanám egyiket sem. Egyszer elment kategória.
A székek elég kényelmetlenek, főleg mivel elég sokat ültünk rajtuk. Hatalmas hátrány, hogy még mindig csak készpézes fizetés lehetséges.
Nem lesz a kedvenc helyünk az biztos.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Hajni_Bp felhasználót?    Igen

1136 Budapest
Balzac u. 35.

2019. július 20.
Másodszorra tértünk be a levesezőbe, az első tapasztalatok után. A kínálat nem változott (ugyanolyan jó), a kiszolgálással sem volt semmilyen kifogásunk. A felnőttek csirkés/kicsi illetve rákos/nagy, a gyerekek kis adag levest rendeltek (egyik rákos/helyben, másik másik oriental elvitelre). A...

2019. június 12.
Már régóta terveztem, hogy megkostolom a híres vietnami Pho levest. Ennek az étteremnek ez a specialitása, gondoltam, itt biztosan nem fogok csalódni. Igy is lett. A kis adag marhahúsos leves is hatalmas adag volt számomra, tele tésztával. Annyira laktató volt, hogy második fogásra már gondolni...