Oriental Soup House - Balzac utca Budapest
1136 Budapest, Balzac u. 35.

Oriental Soup House - Balzac utca Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Oriental Soup House - Balzac utca Budapest vélemények

lnln TOP étteremértékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Másodszorra tértünk be a levesezőbe, az első tapasztalatok után. A kínálat nem változott (ugyanolyan jó), a kiszolgálással sem volt semmilyen kifogásunk. A felnőttek csirkés/kicsi illetve rákos/nagy, a gyerekek kis adag levest rendeltek (egyik rákos/helyben, másik másik oriental elvitelre). A megoldás gyors volt és finom.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Már régóta terveztem, hogy megkostolom a híres vietnami Pho levest. Ennek az étteremnek ez a specialitása, gondoltam, itt biztosan nem fogok csalódni. Igy is lett. A kis adag marhahúsos leves is hatalmas adag volt számomra, tele tésztával. Annyira laktató volt, hogy második fogásra már gondolni sem mertünk. A lányom vega levest evett, de megbánta, mert az nem volt annyira jó.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Átláható, tiszta étterem. Igazi Ázsiai közeli ízek. Ételek tálalása kitünő, ötletes és autentikus. Pho leves nagyon hasonló a "Vietnámban" készítettel, friss zöldségek, sok tészta, külön tálalt chili paprikával, friss zöldséggel és csírával. Nagyon jót ettünk és éreztük magunkat. A kiszolgálásban még lehetne fejlődni. (a megrendelt fogások maradéktalan felszolgálása)

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Az étterem belsőépítéseti szempontból az indusztriális, letisztult, fiatalos stílushoz sorolható. A társaságunkkal előre foglaltunk és a félemeleten kaptunk helyet. Az étlap jól átlátható, a levesek, húsok, zöldséges ételek, dim sumok jól variálhatóak, kedvünk szerint kérhetjük csípősen is akár. A pho levesbe valók közül is megválogathatjuk mit kérünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Az étterembe belépve hatalmas nyüzsgés fogadott minket. Eléggé lehetetlennek tűnt, hogy mi itt helyet kapjunk, de amikor már a csalódottságtól épp kifordultunk volna, a pincér hölgy egyből kérte türelmünket, hogy biztosan mindjárt lesz szabad asztalunk. Így is lett, kb. 2 perc múlva már ültünk is. Nagyon pörgős hely, szóval nem az a lassan elmélázós, ebédelős étterem.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Újlipótvárosban a Balzac és a Hollán Ernő utca sarkán éveken át nagy sikerrel működött Philippe belga étterme, majd valamilyen tulajdonosi kalamajkák miatt hirtelen bezártak, helyére nyitott a Balzac 35, ami nem élt meg hosszú időt, s pár hónappal ezelőtt egy egészen új koncepcióval, de szintén étterem nyílt, az Oriental Soup House, azaz Keleti/ázsiai levesek háza, amelyről már elég sok véleményt lehetett hallani, ilyet is-olyat is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.475 - 6.215,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.11.30.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 7.032 - 17.758,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.12.28.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 32.971,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Oriental Soup House - Balzac utca BudapestX