Osteria Fausto's Budapest

Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros

Osteria Fausto's Budapest vélemények

Kiváló 2016. június 17., kollégákkal járt itt
Néhány év kihagyás után tértem vissza az étterembe (nem a bisztró részbe)- kicsit tartva a szokásos forgatókönyvtől: erős nyitás után néhány év, és a szokásos szürkeségbe simuló étterem. . . De szerencsére NEM! Kifogástalan tisztaság, kedves, udvarias vendégfogadás, és mennyei ételek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2500 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 28.egyedül járt itt
A nagy múltú, legendás csúcskategóriás Fausto étterem olasz tulajdonosa néhány éve úgy döntött, hogy egy kissé lazább, bisztró-hangulatú éttermet is megnyitnak, Osteria néven, ahol 12. 00 órától egészen estig folyamatosan szolgálnak fel meleg ételeket (a Fausto-nál csak szigorúan ebéd és vacsora van).
Osteria Fausto's Budapest - Külső képOsteria Fausto's Budapest - Külső képOsteria Fausto's Budapest - MosdóOsteria Fausto's Budapest - Étel/italOsteria Fausto's Budapest - Étel/italOsteria Fausto's Budapest - Étel/italOsteria Fausto's Budapest - BelsőOsteria Fausto's Budapest - BelsőOsteria Fausto's Budapest - BelsőOsteria Fausto's Budapest - Külső kép
2013. október 22., kollégákkal járt itt
A Fausto's tulajdonképp 2 étterem egy helyen: az Osteria egy bisztró, míg a Ristorante egy elegánsabb étterem. Közös konyha, de külön étlap. Én a bisztró részen ebédeltem kollégáimmal. A helynek igazi olasz hangulata van, kellemes a dekoráció, széles a borválaszték. A kiszolgálás nagyon udvarias.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Az étterem finoman elegáns, szerencsénkre mint utóbb kiderült az étterem főpincére szolgált ki minket aki minden kívánságunkra talált megoldást így például arra, hogy az étlap ételeiből egy válogatást kaphassunk, hogy minél többet tudjunk megkóstolni. A desszertek finomak voltak de az elfogyasztott elő- és főételekhez képest gyengébb minőségűek.
Osteria Fausto's Budapest a térképen
1072 BudapestDohány u. 5.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes
nemzetközi, olasz, mediterrán