Otthon Kisvendéglő Budapest

Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Otthon Kisvendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 22.a párjával járt itt
A vendéglő felújítása, ill. újra nyitása után pár nappal már jártunk itt, nagyon nem voltunk elégedettek. Most adtunk egy újabb esélyt, megint betértünk. Valami javulást tapasztaltunk. A belső tér lehetne hangulatosabb, a terasz jó. Az étlap kínálata változott, valamivel jobb. A kiszolgálás sokkal udvariasabb.
Átlagos 2018. április 30., kollégákkal járt itt
Bő fél évvel ezelőtt nyílt újra az étterem, más lett az üzemeltető, új belső kialakítás lett, csak a név maradt változatlan, ezért gondoltam, megér egy újabb értékelést. A kiszolgálás színvonala egyértelműen romlott, kártyával nem lehet fizetni, a korábbi honlap, amin a heti menü is szerepelt, megszűnt.
2016. december 6. járt itt
Ismét betértem ide a zöldbabfőzelék finom volt, másnap egy gondolattal vezérelve temesvárit ettem, ami a főzelék és pörkölt keverékéből állt. Köze sincs a temesvárihoz. Nézem a napi menüt, megsem lepedőm, hogy a maradékból 3, napon palócleves? lett. Kreatív a szakács. Még mindig ha bemegyek úgy gondolom maradok a frissensülteknél, a legjobbak. Köretek igen jók.
Átlagos 2014. augusztus 31., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal többször jártunk ebédelni ebben az újpesti étteremben, legutóbb idén augusztusban. Nyáron a kerthelyiség elég hangulatos, az étterem egésze azonban a 80-as éveket idézi, bár a honlapja szerint a 90-es évekbe nyílt. A választék széles, a minőség azonban változó, több alkalommal előfordult, hogy a hús rágós volt, vagy a húsétel húst alig tartalmazott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.családjával járt itt
Egy kis Újpesti étterem. Nagyon- nagyon jó konyhával. Többféle menüből is lehet válogatni. A személyzet elbűvölő és nagyon segítőkész. Ritkán tapasztalok ilyen típusú helyen ilyen kedvességet. Látszik, hogy van gazdája az üzletnek és az is hogy rengeteg a törzsvendég. Én még nem tudtam csalódni. Egy kis oázis a lakótelep közepén. Aki jót akar enni nagyon korrekt áron, annak ez egy tökéletes választás!
Otthon Kisvendéglő Budapest a térképen
1043 BudapestMunkásotthon u. 39.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar