P37 Grill Étterem Budapest

2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony

P37 Grill Étterem Budapest vélemények

2014. június 29.egyedül járt itt
Az autó szélvédőjére helyezett szórólapnak köszönhetően ugrottam be ide egy gyors vacsorára hétköznap este, zárás előtt 1 órával. Rajtam kívül még egy asztalnál ültek, amikor érkeztem. A csirkefogóhoz - csirke csibészhez hasonló az étel felhozatal, azaz frissen sült csirkés ételek, ezeken kívül saláták/savanyúságok, rizs, krumpli és minden nap van valamilyen napi menü.
P37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - MosdóP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - Étlap/itallapP37 Grill Étterem Budapest - EgyébP37 Grill Étterem Budapest - Külső képP37 Grill Étterem Budapest - Külső képP37 Grill Étterem Budapest - Külső kép