Gyors grillétkezde a Pozsonyi úton

P37 Grill Étterem BudapestP37 Grill Étterem Budapest a térképen

2014. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. június 29.
Az autó szélvédőjére helyezett szórólapnak köszönhetően ugrottam be ide egy gyors vacsorára hétköznap este, zárás előtt 1 órával. Rajtam kívül még egy asztalnál ültek, amikor érkeztem.
A csirkefogóhoz - csirke csibészhez hasonló az étel felhozatal, azaz frissen sült csirkés ételek, ezeken kívül saláták/savanyúságok, rizs, krumpli és minden nap van valamilyen napi menü. A berendezés és a dekoráció friss, fiatalos, üde, fehér-piros-szürke színeket használtak. Magas bárszékeken lehet ülni. Én egy pohár házi limonádét, rántott csirkemellet és vegyes köretet (sült krumpli, rizs), valamint kovászos uborkát kértem, 1550 Ft-ot fizettem összesen. Az adag olyan nagy volt, hogy végül a felét elvittem haza. A kiszolgálás nagyon kedves, barátságos volt, látszik, hogy a vendég fontos a számukra, és arra törekednek, hogy visszatérő vevőik legyenek. Nekem nagyon szimpatikus ez a hozzáállás, sajnos nem általános az éttermeinkben.
A mosdó tiszta, rendezett volt. Van egy db kinti asztal is.
Ami nem tetszett: nagyon hangosan szólt a kereskedelmi rádió.
Ételek / Italok:Átlagos
P37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Külső képP37 Grill Étterem Budapest - Külső képP37 Grill Étterem Budapest - Külső képP37 Grill Étterem Budapest - EgyébP37 Grill Étterem Budapest - Étlap/itallapP37 Grill Étterem Budapest - Étel/italP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - BelsőP37 Grill Étterem Budapest - Mosdó
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Kumánia Kisújszállás
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?