Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest

Így is ismerheted: Two Pipi's
4,4
gyorsétterem, ételbár
Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest
Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár BudapestPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest vélemények

Átlagos 2018. június 3.egyedül járt itt
Tipikus, közkedvelt kifőzde a mindig forgalmas Hungária körút és Thököly út sarkán, 2 bejárattal mindkét oldalról. Reggeltől nyitva tartanak. Eredetileg egy hentes üzletről van szó, s az első pultban valóban nyers húsokat lehet kapni, de a hátsó traktusba átlépve a kifőzde részben találjuk magunkat.
Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Külső képPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. február 10.a párjával járt itt
Egyszerűen hibátlan. A fiamtól már hallottam a helyről, de valahogy kimaradt - eddig. A héten viszont már másodszor voltam. Micsoda vacsikat lehet haza hozni, vagy éppen ott megenni. Hangulatos, 3 az 1-ben hely ez. Sőt, inkább 4 az 1-ben. Tőkehús az otthon főzőknek, csemegepult a szendvicsek kedvelőinek, gyros az utcafrontra és "gyors éttermi" rész az éheseknek.
Pados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - EgyébPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - EgyébPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - EgyébPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Étel/italPados Pipi Hús-Hentesáru, Grill Ételbár Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Valamikor sima hentes üzletként kezdte, de egy ügyes fogással egy gyors büfé és lett és egy utcán áti cyroszos is. Megjegyzem mint hentes is tökéletes volt és a mai napig is nagyon neg vagyok velük elégedve. Most hogy már éttermük is van még jobban elégedett vagyok velünk. Sokszor megforduluk itt akár egyedül akár párommal is.