Modern thai életérzés

Padthai Wokbar - Teréz körút BudapestPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest a térképen

Átlagos 2019. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 5.
Korábbi bankfiók helyén nyílt egy újabb Padthai Wokbar a Nyugati téren. A megközelítése kicsit nehézkes, mert ki tudja, mióta már, de felújítás zajlik a bejárat előtt. Budapesten jelenleg már 7 egységük működik.
A koncepció és az ételkínálat megegyezik a lánc többi tagjában megszokottal. Rizs vagy tészta alapra (1290 Ft) lehet válogatni húskockát (csirke, sertés, kacsa, rák, marha) vagy tofut 450-890 Ft, zöldségeket, gombát, egy ajándék szószt, extra zöldfűszert, mogyorót, amit wokban kisütnek, és pár perc múlva már eheted is.
A wok egytálételek mellett kínálnak thai leveseket: Tom Yum, Tom Kha többféle hússal, illetve jó kinézetű pohárkémeket is újabban (690 Ft).
Az én szettem: fehér rizs alap, csirkemell, kesudió, bamuszrügy, ananász és teriyaki szósz. A szósz nem volt jó választás így utólag, de nem akartam sem csípőset, sem édeset. A 2730 Ft egy ilyen egyszerű pár perc alatt összedobható kajáért azért elég húzós. Lehet helyben és elvitelre is kérni.
Itallal, desszerttel már 4000 Ft felett járunk könnyedén.
Az elkészült ételt sorszám jelzi a táblán.
A kiszolgálás nagyon kedves volt - önkiszolgáló rendelés a kasszapultnál -, de összességében nem éri meg az árát.
A beltér kellemes, vidám, élénk dekoráció, de nekem a semmitmondó "happy life" feliratok egy kissé erőltetettek voltak.
Az étel amúgy nem rossz, de semmi extra.
Ugyanakkor nagyon népszerű, hétköznap késő délután tele volt fiatalokkal, egyetemistákkal, 30-as városi arcokkal.
Lehet pálcikával és európai evőeszközzel is enni.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Padthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - MosdóPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - MosdóPadthai Wokbar - Teréz körút Budapest - Külső kép

Padthai Wokbar - Teréz körút további értékelései

2024.03.30a párjával
Pár hónapja az Allee Bevásárlóközpontban ismerkedtünk meg ezzel az étteremtípussal, és mivel nekünk tetszett, örömmel tudtam itt meg, hogy ez valójában egy étteremlánc, és hogy a Nyugatival szemben is van egy egységük. Azóta már megpróbálkoztunk itt egyszer-kétszer ebédelni, de hétköznapokon...
2022.03.02egyedül
Ma Nyugati tér, nagy zsongás az érkező menekültek körül, aztán amikor végeztem a dolgommal, gondoltam itt eszem. Padthai, hát tudjuk mi az, azért az nem egy rossz evés... Pénztárpult, lejátsszuk a lánnyal a "pirított mókusreszelék legyen benne vagy granulált papagáj fokföldi ibolyával"-típusú...
2021.10.20kollégákkal
Először voltam itt olyanok társaságában, akik rendszeresen járnak ide. Az étel korrekt volt, forró és finom, de kicsit sokallom az árát. Egy tésztaalapot ettem zöldségekkel, szósszal, s ez volt majdnem 2000 Ft. Alkalmi evéshez megfelelő, de rendszeresen itt étkezni kissé húzós. Az tetszett, hogy...
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló