Pala Gyorsétterem Budapest

gyorsétterem, ételbár

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Pala Gyorsétterem Budapest vélemények

Szörnyű 2023. október 14.egyedül járt itt
Csireleves úszott a tetején vastagon a zsír, sült oldalas valami meghatározhatatlan sápadt, íztelen mártással. Az eladó sem tudta megmondani, hogy mi a mártás neve, a rizs csirizes volt 2023. október 14-én. Ehetetlen volt több, mint 4.000 forintért. És ez nem az első alkalom volt.
2017. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Amikor gyorsan szeretnénk finomat enni, mindig rájuk szavazunk. A választék bőséges, sokszor találunk újdonságot. Az adagokat bőven mérik. Olyan hely, ahová a napi munka közben betérhetünk ebédelni és mindig kedvesen fogadnak a lányok. Az árak jók, a parkolással sincs gond. Ajánlottuk már ismerősöknek és ők sem csalódtak bennük.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. március 22.családjával járt itt
Pestlőrincen, a Kőhídnál, a gyorsforgalmi mellett olcsó, hangulatos önkiszolgáló étterem. Sokféle étellel vár, saláták, levesek, főételek, többféle hús, köret, illetve desszert, ital és kávéválaszték.
Elvitelre is. Én cornflakes bundában sült csirkemellet ettem, ami kissé sótlan volt, illetve krumplipürét és uborkasalátát.
Összességében hangulatos, családias, olcsó és kellemes ízek. Ajánlom.