Pálmai Cukrászda Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Pálmai Cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2022. október 8. járt itt
5 évvel ezelőtt jártam már itt, amúgy nekem egyáltalán nem esik útba, csak a XVI. kerületi jó értékelésű éttermeket jöttem tesztelni, de az egyik helyen várni kellett a telt ház miatt, így tettem egy kanyart. 5 év alatt a berendezésben és a dizájnban nem változott kb. semmi, és leginkább a sütemény-fronton sem.
Pálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - EgyébPálmai Cukrászda Budapest - BelsőPálmai Cukrászda Budapest - BelsőPálmai Cukrászda Budapest - Étel/italPálmai Cukrászda Budapest - BelsőPálmai Cukrászda Budapest - Étel/italPálmai Cukrászda Budapest - Étel/italPálmai Cukrászda Budapest - Étel/italPálmai Cukrászda Budapest - Étel/italPálmai Cukrászda Budapest - BelsőPálmai Cukrászda Budapest - Külső képPálmai Cukrászda Budapest - Külső kép
2017. augusztus 24.egyedül járt itt
A cukrászda mögött egy több mint 60 éves családi vállalkozás története húzódik, a nagyszülőknek úgynevezett bonbonüzeme volt, majd az 50-es évektől cukrászdájuk a Garay téren. A gyerekek és az unokák is gyakorlatilag a cukrászdában nőttek fel. 10 évvel ezelőtt Zuglóba tették át helyszínüket, majd a közelmúltban - pontosan nem derült ki, hogy mikor - a 16.