Inkább kerüld el....

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem BudapestPándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest a térképen

Szörnyű 2019. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. május 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Régóta készültünk a helyre, de valahogy a hely jellege miatt mindig kimaradt, mert nem az a külső, ahova valakit elvisz az ember. Viszont a Vígszínház közelsége miatt egyik színházi este után beültünk egy vacsorára. Hát belülről még lepusztultabb, mint gondoltuk, de sebaj, attól még az étel lehetne jó. Nem az egyszerűsége miatt, hanem az igénytelensége miatt lehangoló. Az adagok rettentően kicsit, és érdekes megoldás, hogy mikor rákérdeztem, hogy az alapanyag miért van abban az ételben amiben nem kéne, közölte a hölgy, hogy elfogyott a másik, (ami mondjuk káposzta, tehát nem egy olyan termék, ami ne lenne beszerezhető bárhol) de nyugodtan szedegessem ki magamnak nyugodtan. Hát gondoltam, tiszta öröm, hogy megengedi :). Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy más nem volt benne, tehát ha kiválogatom,akkor nem is eszem semmit, és hát ez így is lett... Szerintem, ha valami elfogyott, az a minimum, hogy rendeléskor ezt közlik, hogy lehetőségem legyen dönteni.
Az csak zárójel, hogy kicsit nagyobb ember ne menjen el wc-re, mert esélye sincs használni
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Szörnyű

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem további értékelései

2023.03.16barátokkal
A magyar pincér"hölgy" egy igazi faragatlan bunkó! Fél órás várakozás után udvariasan leszerettük volna adni az ételrendeléstést, erre trágár szavakkal válaszolt.
2019.08.30gyerekekkel
Egy ideje nem jártunk az étteremben, de korábban jó párszor megfordultunk, írtam értékelést is a helyről. A legutóbbi értékelések nem festenek éppen pozitív képet az étteremről. Mivel ismerjük a helyet, jól tudtuk, hogy szűkös, kevés az asztal, ezért biztos, ami biztos alapon odatelefonáltam,...
2018.09.04a párjával
Barátságtalan kiszolgálás. Egy indiai étteremben, ahol a tea tradicionális fogyasztása lenne jellemző , bögrében szolgálják fel a meleg vizet és a teás dobozban mindenféle össze-vissza tea választék található, nagyon visszataszító.
Sungarden Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness Pihenés