Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest
1133 Budapest, Pannónia u. 3.

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest a térképen

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest képei

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk a helyre, de valahogy a hely jellege miatt mindig kimaradt, mert nem az a külső, ahova valakit elvisz az ember. Viszont a Vígszínház közelsége miatt egyik színházi este után beültünk egy vacsorára. Hát belülről még lepusztultabb, mint gondoltuk, de sebaj, attól még az étel lehetne jó. Nem az egyszerűsége miatt, hanem az igénytelensége miatt lehangoló.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Barátságtalan kiszolgálás. Egy indiai étteremben, ahol a tea tradicionális fogyasztása lenne jellemző , bögrében szolgálják fel a meleg vizet és a teás dobozban mindenféle össze-vissza tea választék található, nagyon visszataszító.

2017. márciusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Tudnék én több helyre is szívecskéket rakni, de sajna mégsem. Ugyanis létre sem jött az étkezés. De tapasztalatom, az van! Egy barátom ajánlotta (aki maga is elég "laza", megengedő típus), hogy próbáljuk ki, lehet, hogy a kiszolgálás nem tuti, de az ételek kárpótolnak. Az Indigó és eközött vacilláltunk, péntek este. Ok: asztalfoglalás. 18.
Balatonberény

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csütörtök este jöttünk ide vacsorázni, a honlapot olvasva jött az ötlet, hogy kipróbáljuk a helyet. A fogadtatás lehetett volna barátságosabb is, de ezt leszámítva a kiszolgálásra nem lehetett panaszunk, de a Curry House kiszolgálásától azért messze elmaradt a színvonala. A hely stílusos, indiai hangulatot áraszt.

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évek óta jól ismerjük az éttermet, mondhatni a nyitás óta, többször ettünk itt finomakat, amúgy is nagyon kedveljük az indiai konyhát, bár az elmúlt évben nem tudtunk jönni. Pont 1 éve jártunk itt legutóbb. A kialakítás a régi, lépcsőn kell felmenni az asztalokhoz, a konyha lenn van a földszinten.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Körülbelül 3-4 alkalommal jártam itt, általában mindig ugyanazt az ételt szoktam rendelni, mivel nagyon szeretem, ahogy itt készítik. Maga az étterem nem túl nagy, érdemes asztalt foglalni érkezés előtt. Ár/érték arányban jónak mondható. Egyedüli negatívumként talán egy dolgot tudnék megemlíteni: amikor kikértük az ételeket, a pincér csak nekem (férfi) töltötte ki az italt, a barátnőmnek nem.

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nincs dizájn, nincs hivalkodás, talán még azt is mondanám, hogy külsőre nem is annyira bizalomgerjesztő, de sok éve működik ez a kid indiai étterem, ahol azok az autentikus ízek köszöntek vissza, amelyeket Indiában, Nepálban magunk is személyesen megtapasztltunk. A 2 (magyar) pincér nem túl bőbeszédű, észrevétlenül tevékenykednek, nem akarják megzavarni az asztaltársaságot.

2013. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Éveken át voltam törzsvendégük. Egészen a múlt hétig, október tizedikéig, amikor a megszokott ételem helyett valami iszonyatot szolgáltak fel. (Kedvesen, udvariasan. ) "Új szakács. " Kívánok az új szakácshoz új törzsvendégeket, magam helyett. Azt mondja a processzor úr, túl rövid az értékelésem. De most részletezzem, hogy fordult ki számból a falat?

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.04.19.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2019.05.21. - 2020.05.21.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, limonádéval és desszerttel, wellness-részleg használattal, Medvepark belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.21. - 2019.12.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 13.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem BudapestX