Remek reggeliző

Pantry Brunch & Coffee BudapestPantry Brunch & Coffee Budapest a térképen

Kiváló 2019. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. március 8.
A Pantryről a neten olvastam, egy ízben már célba vettem, de feladtam, mert attól tartottam, hogy asztaltársam nem talál megfelelő ételeket a választékban. Visszatértem egyedül pár nap múlva.
A beltér hangulatos, illik az új hullámos kínálathoz és koncepcióhoz. Amikor beültem valami borzalmas rap ment a háttérben ez szerencsére változott egy idő után.
A felszolgálóból árad a természetes kedvesség, angolul üdvözöl, vélhető, hogy a helyi lalkosságot még nem sikerült bevonzani. Hamar magyarra váltunk.
3 összetevős reggelit kérek, hummuszt, guacamolet és vegyes salátát (1990), hozzá a Vitamin bombát (alma répa gyömbér) (950 ft) valamint biztos, ami biztos, egy gyömbér shotot (500).
Szépen tálalt korrekt ételeket kaptam, ezt szoktam bloggerkonyhának nevezni, ez a lelkes, törekvő amatőrök szintje, s ezt elismerésnek szántam, magam is ebbe a kasztba tartozom. Konyha 4,5 pont, amit felfele kerekítünk.
Az összélmény vita felett 5 pontos volt.
Szívesen visszatérnék.
Pantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/ital

Pantry Brunch & Coffee további értékelései

2019.10.20egyedül
Egy kreatív ötleten alapuló reggeliző és brunch bisztró a Dohány utca elején. Pici a hely, szűkös, így bepréselve elfér 4-5 asztalka, de arra számítani kell, hogy a vállunk szinte össze fog érni a szomszéd asztaltársasággal. A pultnál vagy az asztalnál lehet leadni a rendelést. 3, 5 vagy 7...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös