Pantry Brunch & Coffee Budapest

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Pantry Brunch & Coffee Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 8.egyedül járt itt
A Pantryről a neten olvastam, egy ízben már célba vettem, de feladtam, mert attól tartottam, hogy asztaltársam nem talál megfelelő ételeket a választékban. Visszatértem egyedül pár nap múlva. A beltér hangulatos, illik az új hullámos kínálathoz és koncepcióhoz. Amikor beültem valami borzalmas rap ment a háttérben ez szerencsére változott egy idő után.
Pantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/ital
2019. október 20.egyedül járt itt
Egy kreatív ötleten alapuló reggeliző és brunch bisztró a Dohány utca elején. Pici a hely, szűkös, így bepréselve elfér 4-5 asztalka, de arra számítani kell, hogy a vállunk szinte össze fog érni a szomszéd asztaltársasággal. A pultnál vagy az asztalnál lehet leadni a rendelést.
Pantry Brunch & Coffee Budapest - Külső képPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - Étlap/itallapPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Étlap/itallapPantry Brunch & Coffee Budapest - Étlap/itallapPantry Brunch & Coffee Budapest - Étlap/itallapPantry Brunch & Coffee Budapest - BelsőPantry Brunch & Coffee Budapest - Étel/italPantry Brunch & Coffee Budapest - Belső