Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest

Ez a hely megszűnt!
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza BudapestPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest

Hotel Nostra Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest vélemények

Szörnyű 2018. február 16.a párjával járt itt
Irto lassu kiszolgalas, csotany a pulton, nyers hus a gyrosban, feher chili szosz, koszos evoeszkoz, rongydarab a baklava szelehez tapadva, kajalas utan hasmenes, stb.. messzirol keruljetek!!!!!!!!
Szörnyű 2017. november 15.egyedül járt itt
Duna Pláza 2. emelet, ételsziget, bal oldali sarok. Évek óta itt működő gyorsétkezde, alapvetően török, de vannak plázás szokásos sültek is, minden előre lesütve, hidegen a pultban. Életem legrosszabb baklaváját sikerült itt megvásárolni, szó szerint ehetetlen. Ez nemcsak saját véleményem, a családból senki nem tudta bevállalni és elfogyasztani.
Pasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Étel/italPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - BelsőPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Külső képPasa Kebab-Nagymama Konyhája - Duna Plaza Budapest - Külső kép